O nas

Medeste to kobiety podobne do Ciebie

 

Kilka lat temu grupa ambitnych kobiet, korzystających na co dzień z dobrodziejstw współczesnej medycyny estetycznej i kosmetologii, zauważyła, że na rynku brakuje kosmeceutyków dedykowanych w 100%  specyfice i potrzebom kobiet podobnych do nich samych.

Postanowiły więc to zmienić. Pełniąc wtedy role lekarek medycyny estetycznej, farmaceutek oraz specjalistek szeroko rozumianej branży beauty, obudziły w sobie poczucie misji i odpowiedzialności.

Kosmetyki Medeste powstawały z myślą o kobietach dbających o piękno i zachowanie młodego wyglądu, które podobnie jak one, każdego dnia stawiały czoła nowym wyzwaniom.

Powstawały z myślą o kobietach, którym szkoda czasu na długi okres gojenia i rekonwalescencji po zabiegach upiększających i które pragną skutecznie przeciwdziałać naturalnym procesom starzenia się.

Wiedza i wykształcenie w zakresie inżynierii, biotechnologii, farmacji oraz medycyny, wsparte wieloletnim rozwojem i niezliczonymi badaniami naukowymi, pozwoliły im znaleźć się w miejscu, w którym mają zaszczyt oddać w Twoje ręce absolutnie wyjątkowe produkty, które narodziły się z prawdziwej pasji.

Kosmetyki Medeste zawierają w sobie pierwiastek naturalnego piękna, umiejętności inspirowania innych, pewności siebie, emanowania wewnętrznym optymizmem, wiary we własne siły oraz przekonania w możliwość otwarcia wszelkich drzwi.

#Medestewomen to kobiety silne, zdeterminowane i pełne miłości do piękna. Pragnące całym sercem czuć się cudownie i atrakcyjnie, nie tylko wtedy, kiedy zdobywają świat, ale również w momentach, kiedy wszystko wokół zwalnia i zostają sam na sam tylko ze sobą.

Różnią się od siebie osobowościami oraz datami w kalendarzu, ale myślą i czują podobnie w kwestii zasługiwania w każdej sekundzie na najwyższą jakość pielęgnacji oraz 100% poczucie komfortu.

Frierdrich von Schiller powiedział kiedyś “Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności”. To zdanie zapoczątkowało w nas poczucie misji. Pragniemy, aby nasze kosmetyki codziennie ogrzewały i oświetlały poczucie wartości i wyjątkowości tysięcy nowych kobiet. Tysięcy pięknych, radosnych i świadomych swojej wartości kobiet.

Dołącz do nas.
Dołącz do #Medestewomen!

Zespół Medeste

Pozostańmy w kontakcie

5 + 7 =

Q~|icon_close_alt2~|elegant-themes~|outline

Naturalne Hipoalergiczne Kosmetyki przeciw oznakom starzenia. Silne właściwości Regeneracyjne i Anti-Aging.
Do pielęgnacji każdego rodzaju cery.

~|clock-o~|font-awesome~|outline

 Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00